Miesto pre projekty a investorov
Hľadať inzerát č.

Strata hesla

Prihlásenie
Pridať inzerát Registrácia
Vyhľadávanie
Cena do
Novinky e-mailom

Novinky, ktoré Vám možno zarobia prvý milión.

Najnovšie inzeráty

Vázané koláče - tradice

Středočeský kraj, 27.05.2016, Služby

Hľadám investora 400 000 Kč


Produkty pre farmárov

Banskobystrický kraj, 27.05.2016, Obchod

Hľadám investora 10 000 € + Dohodou


Výstavba verejného Akvária/Terária, tropický svet

Bratislavský kraj, 27.05.2016, Iné

Hľadám investora Dohodou


Spoločník do chovu zvierat

Trenčiansky kraj, 27.05.2016, Poľnohospodárstvo

Hľadám investora 10 000 €


Projekt na spracovanie tabuľového skla a zrkadiel

Trnavský kraj, 27.05.2016, Priemyselná výroba

Hľadám investora 1 500 000 € + Dohodou


Najnovšie inzeráty

Zakoupení hotelu a rozvinutí podnikání

Dátum pridania: 26.03.2016, 13:23Zobrazený: 154x

Číslo inzerátu: 5325
Lokalita: Praha
Oblasť podnikania: Ubytovanie a stravovanie
Zaradený v kategórii:  Hľadám investora
Hľadám spoločníka

Popis: Neustále hledám investora pro investování mého výhodného projektu. Mám neoprávněné exekuce a ty se řeší pomocí právním zástupcem a tím by měl být minimální přínos 10 000 000,-kč. Potřebuji sehnat ihned investice k zakoupení hotelu za 4 490 000,-kč. Případně pro další podnikatelské rozvětvení 5 000 000,-kč = cca 200 000 euro. Dosud jsem nikoho nesehnal a to jsem narazil vždy na podvodníky. Je mi jedno kolik zaplatím navýšeně. Pokud tu někdo z vás je, tak se mi ozvěte na můj mobil. Pokud mi pomůžete, budu Vám velmi zavázaný a vděčný.

Dôvod: Potřebuji zapůjčit finanční hotovost pro podníkání a znásobení svích projektů. Mám na 514 projektů a z důvodu finanční kryze je nemohu ani znásobit. Přesto že mám exekuce které jsou ve většině neoprávněné, potřebuji taky právní výpomoc. Ozvěte se prosim.

Čo očakávam: Očekávám výpomoc abych mohl rozvinout projekty prospěšné celému svétu. Pokud mi někdo pomůže, pomůže tím mnoho lidím a celému světu ohledně mích projektů. Budu moc vděčnej za výpomoc od investora, či sponzora. Počátek je provoz hotelu jak uvádím zde.

Čo ponúkam: Projekty které mám, budou prospěšné k výpomoci obyvatelům hledající práci, v rámci sociálních služeb, institucím, postižením obyvatelům, dětem a celému svétu v rámci ekologie ohledně hromadící se odpadu. Proto hledám výpomoc od investora a nebo sponzora.

Ďalšie inzeráty z tejto kategórie

Dátum Názov inzerátu Oblasť podnikania Cena

Produkty pre farmárov

Banskobystrický kraj, 27.05.2016

Hľadám seriózneho investora do rozbehnutého obchodu. Jedná sa o produkty pre farmárov, predáva sa to veľmi dobre už druhý rok. Momentálne hľadám niekoho seriózneho s kapitálom, pretože sa zvýšil záuje...

Obchod 10 000 € + Dohodou
Inzerát topnutý do:

Výstavba verejného Akvária/Terária, tropický svet

Bratislavský kraj, 27.05.2016

Dobrý deň. Hľadám investora na prefinancovanie výstavby verejného akvária/terária tropický svet. Jednalo by sa o verejné prístupné expozície s možnosťou zriadenia karanténnej, reprodukčnej a osvetovej...

Iné Dohodou
Inzerát topnutý do:

Spoločník do chovu zvierat

Trenčiansky kraj, 27.05.2016

Hľadám finančne prostriedky, ktoré by nám urobili možnosť v chove zvierat. Via info emailom....

Poľnohospodárstvo 10 000 €
Inzerát topnutý do:
Projekt na spracovanie tabuľového skla a zrkadiel

Projekt na spracovanie tabuľového skla a zrkadiel

Trnavský kraj, 27.05.2016

Hľadám investora na vybudovanie prosperujúcej spoločnosti na spracovanie tabuľového skla a zrkadiel. V dnešnej dobe je vidieť každodenný progres použitia skla v interiéry a exteriéry. Je to žiadaný ma...

Priemyselná výroba 1 500 000 € + Dohodou
Inzerát topnutý do:

3D tlačové materiály

Žilinský kraj, 27.05.2016

Dobrý deň, hľadám spoločníka pre obchodnú firmu zaoberajúcu sa predajom tlačových materiálov pre 3D tlačové procesy ako SLS, SLA, DMLS a ďalšie. Čo mám vybavené: -materiály ktoré na EU trhu nenac...

Obchod Dohodou
Inzerát topnutý do:
 
Hľadal som investora, našiel som veľa klientov

Počas prezentovania svojho projektu sa mi však ozvalo niekoľko (a nebolo ich málo) potenciálnych klientov. Tí sa nepýtali na možnosť investovania, ale sa pýtali, či už projekt realizujeme, lebo by mali záujem o finálny produkt. To najdôležitejšie, čo mi mohol portál hladaminvestora.sk dať, som teda dostal. A to je dôkaz o tom, že môj projekt má zmysel, je schopný konkurencie na slovenskom trhu a má veľmi žiadúcu cieľovú skupinu zákazníkov.

Pavol Biely

 
Bol som na všetko sám, ale HladamInvestora.Sk mi našlo parťáka

Bolo to ako nočná mora. Na všetko som bol sám a vždy keď sa klienti potrebovali niečo dozvedieť, obrátili sa na mňa. Ja pritom vôbec neviem a ani nechcem komunikovať. Nie som diplomat. Napísal som si teda inzerát, že do rozbehnutého biznisu hľadám komunikatívneho človeka. Teraz sme dvaja a zarábame X krát viac. A X je väčšie ako 2.

Peter S.

 
S HladamInvestora.Sk som si našiel spoločníka do start-upu

S Vaším portálom mám naozaj veľmi pozitívne skúsenosti. Našiel som si spoločníka do start-up podniku v oblasti služieb, ktorý aktuálne rozbiehame.

Rolf Kittering

 
Predali sme spoločný projekt do 3 mesiacov

Na HladamInvestora.SK sme so spoločníkom pridali inzerát na predaj nášho projektu v oblasti špecializovaných technologických služieb, nakoľko sme mali rozbehnutých viacero biznisov a nestíhali sme sa časovo venovať spoločnému projektu. Do 3 mesiacov sme projekt predali a zároveň z nového kupcu sa stal dobrý priateľ. Ďakujeme.

Miroslav Tichý


Pridajte si inzerát zadarmo aj bez registrácie


Fotky a dokumentácia k inzerátu zdarma!


Chcete byť investorom?

> zavrieť <